Öğrencisiyle birliktelik kuran öğretmenin nişanlısı: Düğün iptal, beni küçük bir çocukla aldattı

T24 Dış Haberler

ABD’nin Wisconsin eyaletinde ilkokul öğretmeni olarak çalışan Madison Bergmann, beşinci sınıfta okuyan bir öğrencisine cinsel istismarda bulundu. 

9 yaşındaki öğrencisiyle cinsel birliktelik kurduğu anlaşılan Bergmann, evlenme hazırlıkları içinde olduğu nişanlısı Sam Hickman tarafından terk edildi. 

Sam Hickman’ın yakın çevresi tarafından yapılan açıklamaya göre, “Sam çok kırgın. Düğün süresiz olarak iptal edildi. Aylardır hazırlık yapılıyordu. Sam, beni küçük bir çocukla aldattı diyor, utanıyor ve sürekli sinir içinde. Bunu hak etmedi” ifadelerine yer verildi. 

24 yaşındaki öğretmen ve 9 yaşındaki öğrencisinin arasındaki istismarın, çocuğun ebeveynlerinin ikilinin yazışmalarını bulduktan sonra ortaya çıktığı belirtildi. Çocuğun babası konuşmaların çıktılarını alarak River Crest İlköğretim Okulu’na baskın düzenledi ve soruşturma başlatıldı.

İstismarın ne kadar süredir devam ettiği belirlenemedi. Birinci derece çocuğa cinsel saldırı suçundan yargılanan Bergmann, 25 bin dolarlık kefaletle serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir